BOZÜYÜK’TE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI 24 2023, 17:39
![](tema/genel/uploads/haberler/IMG-20231124-WA0089.jpg)
BOZÜYÜK’TE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen kutlama programına katıldı.
Eylül Deluxe Davet Salonu’nda gerçekleştirilen kutlama programında masaları tek tek dolaşarak öğretmenlerle görüşen Başkan Bakkalcıoğlu tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü kutladı. Kutlama programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlarken günün anlam ve önemini belirten açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Çetinkaya yaptı. Çetinkaya konuşmasında “Cumhuriyetimizin kurucusu ve aynı zamanda ilk başöğretmeni olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 yılında Millet Mektepleri Başöğretmenliğini kabul etmelerinin yıl dönümü olan 24 Kasım günü 1981 yılından beri Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Bu kutlu güne kavuşmanın bahtiyarlığı ile kutlama programımıza hoş geldiniz” diyerek tüm misafirleri selamladı. Konuşmanın ardından mesleğe yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreni yapıldı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenler arasında düzenlenen Bocce, Voleybol ve Dart Şampiyonalarında dereceye girenlere madalyaları protokol tarafından takdim edildi. Programın sonunda ise öğretmenler müzik eşliğinde eğlenerek Öğretmenler Günü’nü kutladılar.
Programa İlçe Kaymakamı Adem Öztürk, Garnizon Komutanı Mühimmat Binbaşı Caner Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, protokol üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile öğretmenler katıldı.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48