-“BİZİM KIZLAR” YARI FİNALDEKİ İLK GALİBİYETİNİ ALDI 26 Şubat 2024, 08:56
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Voleybol-Yarı-Final-İlk-Mac-Soke-1.jpeg)
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU YARI FİNALİN İLK MAÇINDA “BİZİM KIZLAR”I YALNIZ BIRAKMADI
Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig'inde başarıyla mücadele ederek grubunu 2. sırada, çeyrek finaldeki grubunu da lider olarak tamamlayan Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı, 1. lige yükselme maçlarının yarıfinallerinde oynadığı ilk maçında Söke Belediye Saldos Voleybol Takımıile karşı karşıya gelerek maçı 3-0 kazandı.
Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, “Bizim Kızlar”ıyarı finallerin ilk maçında yalnız bırakmadı. Eskişehir’de oynanan yarı finallerde maç öncesinde takıma başarılar dileyen Başkan Bakkalcıoğlu maçı Kaymakam Adem Öztürk ile birlikte büyük bir heyecanla tribünlerden izledi. 1.Lige yükselme mücadelesini Eskişehir 2. Grubunda sürdüren “Bizim Kızlar” yarı finallere galibiyetle başladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Spor Salonu’nda oynanan maça Bozüyük Belediyesi’nin tahsis ettiği otobüsle gelen taraftarlar da takıma maç boyunca destek verdi. Maçta üstün bir performans sergileyen Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı ilk seti 25-16, ikinci seti 25-19 ve 3. seti de 25-9’luk skorla alarak maçı 3-0 kazandı. Galibiyetle biten maçın sonunda Bozüyük Kaymakamı Adem Öztürk ve Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu takımı ve teknik heyeti tebrik ederek takımın galibiyet sevincine ortak oldular.
Bozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımıgrubundaki 2. maçınıEskişehir Osmangazi Üniversitesi Spor Salonu’nda24 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 18:30’daFenerbahçeAbagaJewelleryVoleybol Takımı ile oynayacak.VoleybolseverlerBozüyük Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Voleybol Takımı’nın yarı finalmaçlarını Bozüyük Belediyesi’nin resmi youtube ve facebook hesabından canlı olarak izleyebilecekler.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48