-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU UŞAK BELEDİYE BAŞKANI YALIM’A BOZTRAM’I ANLATTI 07 Haziran 2024, 14:35
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Uşak-Bld-Bşk-Ozkan-Yalım-Tramvay-Bilgilendirme-7.jpeg)
-UŞAK BELEDİYE BAŞKANI YALIM BOZTRAM’DA İNCELEMELERDE BULUNDU
Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nu ziyaret ederek Başkan Bakkalcıoğlu’nun vizyon projelerinden birisi olan ve ülke genelinde bir ilk olarak örnek gösterilen ekonomik ulaşım projesi BOZTRAM hakkında bilgi aldı.
Başkan Bakkalcıoğlu ile makamında bir araya gelen Uşak Belediye Başkanı Yalım, Bakkalcıoğlu ile bir süre görüşerek sohbet etti. Belediye faaliyetleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Bakkalcıoğlu Yalım’a pek çok belediyenin ilgi gösterdiği Boztram Tramvay Projesi hakkında bilgi verdi. Başkan Yalım, Başkan Bakkalcıoğlu’na makamındaki ziyaretinin sonunda misafirperverliği nedeni ile teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu. Başkan Bakkalcıoğlu daha sonra misafiri Başkan Yalım ile birlikte Kurtuluş adlı tramvaya binerek hangara gitti. Yol boyunca tramvayda, istasyonlarda ve hangarda incelemelerde bulunan Başkan Yalım, Başkan Bakkalcıoğlu’ndan detaylı bilgiler aldı. Ziyaretin sonunda bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu, “Uşak Belediye Başkanımız Özkan Yalım’ı belediyemizde ağırladım. Sayın Yalım’a, Türkiye’de bir ilk olan ayrıca örnek gösterilen ve pek çok belediyenin ilgisini çeken ekonomik ulaşım projemiz BOZTRAM hakkında bilgi verdim. Uşak Belediye Başkanımız Özkan Yalım’a nazik ziyareti ve kentimize göstermiş olduğu ilgi nedeni ile teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48