-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU, KUZEY KAFKAS KÜLTÜR DERNEĞİ’NİN PROGRAMINA KATILDI 10 Haziran 2024, 15:18
![](tema/genel/uploads/haberler/Bşk-Kafkas-Derneği-Dans-Muzik-Gecesi-1.jpeg)
Bozüyük Kuzey Kafkasya Kültür Derneği tarafından düzenlenen TILEY Dans Ekibi ve Minikler Mızıka Ekibi’nin gösterisi yoğun ilgi gördü.
Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve eşi Merih Bakkalcıoğlu,Kuzey Kafkasya Kültür Derneği Başkanı Oğuz Yavuz, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan dernek başkanı Yavuz, tüm misafirlerini sevgi ve saygıyla selamlayarak ‘hoş geldiniz” dedi. Yavuz 1992 yılından beri dernek olarak faaliyet gösterdiklerini, derneğin amacının dayanışma ve yardımlaşmanın haricinde Kafkas kültürü olan dansları, folkloru ve müziği gelecek kuşaklara aktarmak olduğunu belirterek “Ekim, Kasım ayından beri hocalarımız sayesinde TILEY Dans Ekibi ve Minikler Mızıka Ekibi’nin çalışmaları devam ediyor. İnşallah beğeneceğinizi umduğunuz güzel eğlenceli bir gece geçireceksiniz. Hepinize iyi seyirler diliyorum” dedi. Dernek başkanı Oğuz Yavuz’un konuşmasının ardından TILEY Dans Ekibi ve Minikler Mızıka Ekibi gösterilerini sundu. Birbirinden güzel Kafkas dansları ve müziklerinin yer aldığı program beğeni ile izlenirken program sonunda hediye çekilişi yapıldı. Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu gecenin sonunda programla ilgili beğenisini ifade ederek “Bu güzel gecede görev alan yavrularımızı başarılı performansları nedeniyle tek tek tebrik ediyor, programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.
DİĞER HABERLER
-
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU’NA ZİYARETLER
24 Temmuz 2024, 16:17 -
-BOZÜYÜK’TE YAĞMUR SUYU HATLARI YENİLENİYOR
24 Temmuz 2024, 08:47 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU İZMİT BELEDİYE BAŞKANI HÜRRİYET’E EKONOMİK ULAŞIM PROJESİ BOZTRAM HAKKINDA BİLGİ VERDİ
17 Temmuz 2024, 08:58 -
-BOZÜYÜK'TE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ
16 Temmuz 2024, 09:45 -
-BOZÜYÜK'TE ALT YAPI ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
16 Temmuz 2024, 09:44 -
-BOZÜYÜK YOĞUN YAĞIŞI ZARARSIZ ATLATTI
12 Temmuz 2024, 09:12 -
- BOZÜYÜK BELEDİYESİ SANATEVİ YAZ ATÖLYELERİ BAŞLADI
11 Temmuz 2024, 14:50 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU DERNEK ETKİNLİĞİNE KATILDI
09 Temmuz 2024, 08:53 -
-BAŞKAN BAKKALCIOĞLU TEKNİK HEYETLERLE BİRLİKTE “KURTULUŞ SAVAŞI VE İNÖNÜ ZAFERLERİ ANI EVİ”NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
07 Temmuz 2024, 14:04 -
- BOZÜYÜK ÇEYREK FİNAL HEYECANINI TEK YÜREK OLARAK DEV EKRANDAN İZLEDİ
07 Temmuz 2024, 01:48