• Güncel Haberler
 • Etkinlik Haberleri
 • Faaliyet Haberleri
 • Proje Haberleri
 • BAŞKAN BAKICI “GAZİLERİMİZİN KAHRAMANLIKLARI HİÇ B

  Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, 19 Eylül Şehitler ve Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tarihimizde Kurtuluş Savaşı sonucunda elde edilen zaferlerde şehitlerin kanları kadar, gazilerin fedakârlık ve azimlerinin de büyük önem taşıdığını söyledi.

  Belediye Başkanı BAKICI mesajında şu ifadelere yer verdi, “Tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlüğünü korumak için omuz omuza mücadele eden ve zor şartlara rağmen zaferler elde eden milletimizin sahip olduğu vatan sevgisi ve istiklal ruhu tüm dünyaya örnek olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti, işte o eşsiz zaferlerin sağlam temelleri üzerinde yükselmiştir. Ülkemizin bağımsızlığı, vatanının bölünmez bütünlüğü, milli birlik ve beraberliğimizin korunması uğruna üstü...

 • BOZÜYÜK’ÜN İKİNCİ MAHALLE KONAĞI AÇILIŞ İÇİN GÜN S

    Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın “Her Mahalleye Bir Mahalle Konağı Projesi” kapsamında Bozüyük’te ikinci olarak Tekke Mahalle’de yapımına başlanan Mahalle Konağı, açılışı yapılarak hizmet vermeye başlayacak.

  Bozüyük’te bir ilk olarak yapımına başlanan Yenidoğan Mahalle Konağı 31 Mayıs 2014 tarihinde görkemli bir açılış töreni ile hizmete girerek mahallelinin kullanımına sunulmuştu. Ardından yapım çalışmalarında sona gelinen Tekke Mahalle Konağı’da açılışın yapılacağı 20 Eylül 2014 Cumartesi gününden itibaren mahalle halkına hizmet vermeye başlayacak. Saat 14:00’de düzenlenen törenle hizmete girecek olan Konağın açılış törenine yoğun bir katılım olması bekleniyor.

  Tekke Mahalle Söğüt Cadde...

 • GENÇLER KOLPA İLE COŞTU

  BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDEN MUHTEŞEM KONSER

   

              Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen Türk Halk Müziği ve KOLPA konseri yoğun ilgi görürken konser alanı izleyenlerle doldu taştı.

  Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın yeni başlayan 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında eğitim alacak öğrenciler için stres atmaları ve yeni eğitim dönemine moral depolayarak hazırlanmaları amacıyla öğrencilere bir armağan olarak KOLPA ve Türk Halk Müziği Konseri düzenlendi. Konser programında konuşan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI yeni eğitim ve öğretim yılının öğrencilere ve eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi. “Hayatımızda öneml...

 • 4 EYLÜL MAHALLESİ’NDE YOLLAR YENİLENİYOR

  4 Eylül Mahallesi’nde başlatılan yol düzenleme çalışmaları ile cadde ve sokaklar eski ve yıpranmış görünümünden kurtarılarak daha modern ve güzel bir görünüme kavuşturulacak.  

              Bozüyük’te ilçe genelinde devam eden yol çalışmaları kapsamında 4 Eylül Mahallesi 880, 891 ve 892. Sokak’larda tahrip olmuş, mevcut eski yollar yeniden düzenleniyor. Öncelikle freze makinesi ile kazınarak eski asfaltın kaldırıldığı yollar temizlenerek sıcak asfalt uygulaması için hazır hale getirildi. Alt yapı eksiklerinin de tamamlanması ile birlikte sıcak asfalt uygulaması yapılacak olan yollar daha düzgün ve modern bir görünüme kavuşturularak mahalle halkının hizmetine sunulacak.

  <...
 • PARKLARDA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

  Bozüyük’te ilçe genelinde bulunan tüm yeşil alan, park ve bahçelerin bakım ve onarım çalışmaları periyodik olarak devam ediyor.

  Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerince ilçe genelinde bulunan parklarda çim biçme, yabani ot temizliği, sulama, gübreleme, ağaç ve gül budama gibi yeşil alan bakımlarının dışında parklardaki genel bakım ve onarım çalışmaları da devam ediyor. Cami bahçelerinde yapılan çapalama çalışmalarının yanı sıra kauçuk zemin kaplama çalışmaları da devam eden parklarda çocuklar gönül rahatlığıyla oynuyor. Kauçuk zemin kaplanan park alanlarının bordürleri de boyanarak temiz bir görünüme kavuşturuluyor.

  Bozüyük Belediyesi ekipleri tarafın...

 • HAYVAN PAZARINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

   Yaklaşan kurban bayramı öncesinde Bozüyük Belediyesi Hayvan Pazarında bayram hazırlıkları başladı.

              Bozüyük Belediyesi Ekiplerince hayvan pazarında başlatılan çalışmalar çerçevesinde öncelikle padoklar temizlenerek düzenlendi. Kapıların boyanarak güzel bir görünüme kavuşturulduğu hayvan pazarında hayvan satış alanları içinde yeni çizgiler çizilerek satış yerleri belirlenecek. Bayrama son bir hafta kala kesimlerin durdurulacağı mezbaha içerisinde de genel temizlik, bakım ve onarım çalışmaları yapılarak kesimhanenin zemini epoksi boya ile boyanacak. Bayramda kurbanını mezbahada kestirmek isteyenler için tamamen hijyenik bir ortamda ve dini hükümlere uygun olarak yapılacak olan ...

 • KOVALCA CADDESİ’NE YENİ KALDIRIMLAR

  Yediler Mahallesi’nin en fazla kullanılan ve ilçenin Yüksek Hızlı Tren İstasyonuna olan ulaşımını sağlayan Kovalca Caddesi’nde kaldırımların yenilenmesi başladı.

              Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Kovalca Caddesi’nde başlatılan yol çalışmaları devam ederken kaldırım düzenlemelerine de başlandı. Öncelikle eskiyen ve deforme olan kaldırımların sökülüp temizlenmesinin ardından 728. Sokak’tan itibaren bordür yapımı ve yeni kaldırım taşlarının montajına başlayan ekipler çalışmalarına ilçe merkezi  istikametinde devam ediyor. 3 renk ve su desenli olarak yapılan yeni kaldırımlar caddenin görünümünü güzelleştirirken yayalar için yürüme ...

 • BOZÜYÜK BELEDİYESİ’NDEN ÖĞRENCİLERE KONSER ARMAĞAN

       Bozüyük Belediyesi tarafından düzenlenen konser programı ile türkü dolu bir gece yaşanırken, gençler de KOLPA Müzik gurubu ile coşacak.

  Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI’nın yeni başlayan 2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılında eğitim alacak öğrenciler için stres atmaları ve yeni eğitim dönemine moral depolayarak hazırlanmaları amacıyla öğrencilere bir armağan olarak KOLPA ve Türk Halk Müziği Konseri düzenlendi. 17 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 19:00’da Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen konser programı ile türkü severler ile pop müziği severler bir araya gelecek.

  Bozüyük Belediyesi Türk Halk Müziği Koro Şefi Mehmet UYSAL’ın solo olarak düzenlediği “Türkü Ş&...

 • SOSYAL AİLE DERNEĞİ’NDEN KERMES

  Bozüyük Sosyal Aile Derneği tarafından Aşevi yararına düzenlenen kermes törenle açıldı.

  İsmet İnönü Caddesi üzerinde hal alanında düzenlenen kermesin açılış törenine Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI, Başkan Yardımcısı Ali AVCIOĞLU, AK Parti İlçe Başkanı Mesut ÇETİN ve dernek yönetimi katıldı. Hayır duaları eşliğinde yapılan açılışın ardından kermesi gezen Başkan BAKICI sergilenen ürünler hakkında bilgi aldı.

  Kermeste yardıma muhtaç vatandaşlara yardım etmek amacıyla gıda ürünleri satışa sunuldu.

  ...
 • BAŞKAN BAKICI “İYİ YETİŞMİŞ BİR NESİL, ÜLKEMİZİN E

  Bozüyük Belediye Başkanı Fatih BAKICI 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılının başlaması nedeni ile bir kutlama mesajı yayınladı.

  Belediye Başkanı BAKICI mesajında; “Biliyoruz ki milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak ve çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkarmak için birinci şart eğitimdir. Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir. Çünkü iyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatında önemli bir yeri olan İlköğretim, devamı gelecek uzun bir yolun başlangıcıdır. İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en ön...

1 2 3 4 ........ 77
 • ZAKKUM GURUBUNDAN MUHTEŞEM KONSER

  Bozüyük Belediye Başkan V. Fatih Bakıcı’nın öğrencilere bir armağanı olarak düzenlenen Zakkum Gurubu’nun  konserinde gurup üyeleri sevilen şarkılarını Cumhuriyet Meydanını dolduran binlerce genç ile birlikte seslendirdi.

  Bu yıl okullarından mezun olan öğrencilerin mezuniyetlerini kutlamaları ve yoğun bir sınav maratonu sonrasında sınavlarda ter döken öğrencilerin sınav streslerini atmalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenen Zakkum Gurubu konseri yoğun ilgi gördü. Bozüyük Belediye Başkan V. Fatih Bakıcı’nın öğrencilere bir armağanı olarak düzenlenen, gençlerin severek ve beğenerek dinlediği pop müziği guruplarından biri olan Zakkum Gurubu Konseri’nde gençler doyasıya eğlenerek stres attı. Konser programında ilk olarak Ticaret Meslek Lisesi öğr...

 • “GÖZYAŞI GECELERİ” BOZÜYÜK’TE

  İlçemizde sahne alan \\\\\\\\\\\\\\\"Gözyaşı Geceleri Tiyatro Gurubu\\\\\\\\\\\\\\\" Reyyan Kapısı adlı gösterileriyle hem güldürdü, hem ağlattı. Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Ramazanayı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen \\\\\\\\\\\\\\\"Reyyan Kapısı\\\\\\\\\\\\\\\" adlı tiyatro gösterisi Bozüyük Belediyesi Düğün Salonunda ücretsiz olarak sergilendi. Bozüyük Belediye Başkan V. Fatih BAKICI, İlçe Müftüsü Burhan ÇAKIR, İlçe Emniyet Müdürü Ümit OKUMUŞ, Belediye Başkan Yardımcıları Gençağa SERASLAN, Oğuz SERTLER, İsmail SAĞIROĞLU ve Mustafa YÜRÜKCÜ ile birlikte çok sayıda vatandaş katıldı. Yoğun ilgi gören programda Ramazan davulcusu söylediğ...

 • BEDRİ RAHMİ CADDESİ ASFALTLANDI

  Bedri Rahmi Caddesi’nde başlatılan asfaltlama çalışmaları tamamlanarak cadde trafiğe açıldı.

   

  Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerince 4 Eylül Mahallesi’nde başlatılan yol çalışmaları kapsamında mahalle genelinde asfaltlama ve asfalt yama çalışması yapılırken yol kenarlarında bordür çalışmalarına da başlandı. Bedri Rahmi Caddesi’nde, Halide Edip Adıvar Caddesi ile Yunus Nadi Caddesi arasındaki ve Halide Edip Adıvar Caddesi ile Arıklar Caddesi arasında kalan sokaklarda yapılan bordür çalışmasının ardından Bedri Rahmi Caddesi kısa süre içerisinde asfaltlanarak trafiğe açıldı. Bedri Rahmi Caddesi’nin asfaltlanması 4 Eylül Mahallesi sakinlerini memnun ederken aynı zamanda bu caddeyi kullanan dolmuş hattı sürüc&...

 • ALBAY İBRAHİM ÇOLAK KÖŞKÜ´NÜN RESTORASYONU BAŞLADI

  İlçemizin sahip olduğu en önemli tarihi yapılarından biri olan, ilçenin İstanbul-Bursa girişinde bulunan ve adeta ilçenin vitrini konumunda olan tarihi Albay İbrahim Çolak Köşkü´;nün restorasyon çalışmaları başladı. Yıllardır restorasyonu yapılması beklenen ilçemizin tarihi ve kültürel miraslarından biri olan Albay Çolak İbrahim Bey Köşkü´nün sahip olduğu tarihi güzellikler, nihayet başlatılan restorasyon çalışmaları ile gün yüzüne çıkıyor. Belediye Başkan V. Fatih BAKICI´nın girişimleriyle ve Bilecik Valisi Halil İbrahim AKPINAR´ın talimatları doğrultusunda başlatılan çalışmalar bugünlerde hız kazandı. Tarihi köşkün ilçeye kazandırılması için gerekli restorasyon projeleri hazırlandı ve bu projeler E...

 • ATATÜRK CADDESİ’NDE KANALİZASYON ÇALIŞMASI

   Bozüyük’te ana cadde üzerindeki kanalizasyon hatları yenileniyor.

              Bozüyük Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçenin tam ortasından geçen ana cadde üzerinde başlatmış olduğu kaldırım çalışmaları nedeniyle yer yer çöken ve yetersiz kalan kanalizasyon hatları yenileniyor. Kaldırım çalışması yapılan Atatürk Caddesi üzerindeki caddenin İstanbul yönünde bulunan kısmında meydana gelen çökmeler nedeniyle Belediye Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Ekiplerince yürütülen alt yapı çalışmalarında eski ve yetersiz kalan 20’lik beton büzler 30’luk korige borularla değiştirilerek kanalizasyon hatları yenileniyo...

 • GELİŞİ GÜZEL ATILAN ÇÖPLER TEMİZLENDİ

   Bozüyük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Eski Söğüt Yolu Kızıltepe Mevkii’nde bulunan ormanlık alana bırakılan çöp yığınları temizlendi.

  Bozüyük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekiplerince vatandaşlardan gelen ihbarlar üzerine tespit edilen Eski Söğüt Yolu Kızıltepe Mevkii’nde bulunan ormanlık alanda yapılan temizleme çalışmaları ile gelişi güzel ve kaçak olarak dökülen çöpler temizlendi.  Geçtiğimiz günlerde yine aynı yere yakın çam ağaçlarının yetiştiği ve yeni ormanlaştırılmaya çalışılan araziye fütursuzca dökülen çöpler çevreye zarar vermeden temizlenmişti. Ormanlık alanlara gelişigüzel çöp ata...

 • 500 KEKLİK DOĞAYLA BULUŞTU

  Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne bağlı Bilecik Şube Müdürlüğü tarafından, Bozüyük ilçesinin Kızıltepe mevkiinde, doğal ortama uygun bulunan alana 500 kınalı keklik salındı.

  Programa Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mustafa Eldemir, Bilecik Valisi Halil İbrahim Akpınar,  İl Orman ve Su İşleri Müdürü Yahya Güngör, Bozüyük Kaymakamı Dr. Oktay Kaya ve Bozüyük Belediye Başkan V. Fatih Bakıcı’nın yanı sıra avcılık derneklerinin üyeleri de katıldı. Gaziantep’den getirilen ve bir hafta kafeslerinde bekletilen 500 kınalı keklikler, doğaya salınmadan evvel tören düzenlendi. Törende bir konuşma yapan Orman ve Su İşleri Müdürü Yahya Güngör...